Pozłacana Odznaka „Za Zasługi dla Kielecczyzny „ została nadana Spółdzielni przez Wojewódzką Radę Narodową w 1987 r. za włączenie się własnym wykonawstwem budowlanym w realizację Osiedla „Południe” jako dodatkowe mieszkania realizowane poza wojewódzkim planem zwiększającą liczbę oddanych mieszkań. 


Odznaka „ Za Zasługi dla Spółdzielczości „ została nadana w 2001 r. przez Krajową Radę Spółdzielczą dla Spółdzielni z okazji jubileuszu 20-lecia działalności, szczególnie za realizację budownictwa mieszkaniowego własnym potencjałem budowlanym ( Wytwórnia domów, Zakład Budowlany, Zakład Transportu) na rzecz członków oczekujących na mieszkania


Złota Odznaka „ Zasłużony Dla Budownictwa „ została nadana Spółdzielni w 2002 r. przez Kapitułę Odznaki „ Zasłużony dla Budownictwa „ w Warszawie. Decyzja KW/052/2002 z dnia 27.09.2002 r. za realizację budownictwa mieszkaniowego wykonawstwem własnym Spółdzielni na rzecz oczekujących członków Spółdzielni.


„ODZNAKĘ HONOROWĄ ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU GOSPODARKI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ” Spółdzielnia otrzymała od Ministra Janusza Piechocińskiego z Ministerstwa Gospodarki „w uznaniu zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej” w dniu 31 sierpnia 2015 r. wraz z dyplomem.